איך לבחור מקלחונים בקלות וביעילות? אתם בטח שואלים. במה הכי חשוב להתמקד בלי להתבלבל? במיוחד כשכל המידע שמציף את שוק המקלחונים כיום לפעמים גורם לבלבול נוראי. אל דאגה, אנו כאן כדי לעשות סדר בעניינים ובעיקר כדי למקד אתכם בדברים שבאמת הכי חשובים. נתחיל!

מקלחון או אמבטיון יש לרכוש מפירמה ידועה

חשוב לבחור בחברת מקלחונים בעלת ניסיון וותק בייצור, התקנה ושירות רב שנים. בעיקר, מפני שמקלחונים לאמבטיה הם מוצרים שאמורים להישמר לאורך שנים וזקוקים לשירות לקוחות טוב. שירות כזה שייתן מענה כשצריך להחליף חלקים, לחזק צירים… וכן, גם לאחר 10 שנים. לכן ישנה עדיפות עליונה לחברה עם מוניטין ואמינות.

איך לבחור מקלחונים מזכוכית מחוסמת

מקלחון לאמבטיה עם זכוכית מחוסמת חזק פי 4-7 ממקלחון עם זכוכית רגילה. זכוכית מחוסמת בזמן שבירה מתנפצת להמון חלקיקים קטנים. חלקיקים אלה מונעים סיכון לאנשים הנמצאים בחדר המקלחת בזמן השבירה. חשוב שלמקלחון עם זכוכית מחוסמת יהיה תו תקן מוטבע על הזכוכית בחותמת שלא ניתן להסירה.

איזו זכוכית מחוסמת קיימת

עובי זכוכית סטנדרטית הוא 6 מ”מ. ניתן להזמין זכוכית גם בעובי 8 ו-10 מ”מ בהתאם לדגם.

איך לבחור מקלחונים על פי מידה

מקלחון לאמבטיה מיוצר על פי מידה בהתאמה אישית. ההתקנה של המקלחון מתבצעת על הרצפה, הרצפה הונמכה והוכנו בה שיפועים מראש ע”י הלקוח. בחברות טובות שמתמחות במקלחונים מגיע מודד עד בית הלקוח שמודד את אזור המקלחת במדויק. מידות אלה נשלחות לייצור המקלחון בהתאמה אישית.

מקלחון מיוצר על פי דרישות הלקוח

מקלחונים מיוצרים בהתאמה אישית, בהזמנה על פי דרישות ומגבלות הקונה. על פי מידותיו ניתן ליצור:
מקלחונים פינתייםמקלחון פינתי ישר או מעוגל
מקלחון חזית
אמבטיון (מקלחונים לאמבטיה)

גובה סטנדרטי למקלחון

גובה סטנדרטי שנקבע על ידינו למקלחונים הוא 185 ס”מ. גובה אמבטיון הוא 140 ס”מ. כמובן שניתן להזמין מקלחונים בכל גובה בהתאם לדרישות הפיזיות או העצוביות של הלקוח.

גימורים למקלחון

זכוכיות המקלחון יכולים להגיע בגימורים שונים:
מקלחון זכוכית שקופה – למראה אלגנטי ותחושה של מרחב
מקלחון עם צריבה – יש אפשרות לבצע צריבה גאומטרית: פסים, קוביות או אחיד על כל שטח הזכוכית או רק בחלקה.
ישנה גם אפשרות למקלחון מעוצב, שזה בעצם מקלחון עם צריבה אומנותית. מקלחונים מעוצבים יכולים להגיע באינספור סגנונות וצבעים.
צריבת גרניט: זכוכית חלקה מבפנים וטקסטורה בחוץ.

אגניות מקלחונים

אגנית למקלחון תפתור את בעיית הרטיבות בחלק התחתון של אזור הרחצה. במקרה של ריצוף ופוגות בין האריחים, האגנית תפתור את בעיית הרובה המתפוררת והנזילה כתוצאה מכך. ישנה אפשרות ליצור גם אגנית בהתאמה אישית, ניתן להקטין למידה מיוחדת עד 5 ס”מ מכל צד.

איך לבחור מקלחונים עם אגנית

חשוב שהאגנית תמנע את החלקת המתרחץ. אגניות באופן כללי נוחות יותר להתקנת מקלחונים. בנוסף, ניתן להזמין אגנית במידות שונות. אגנית שטוחה למקלחון של מיטרני היא בגובה 4 ס”מ, הניתנות להתקנה שטוחה. באם יש 12 ס”מ, יש צורך במילוי חול.

תעלת ניקוז למקלחון

גובה תעלת ניקוז למקלחון 95 מ”מ. התעלה נותנת מראה אחיד של הרצפה. כמו כן, ניתן לשלב אריח בתוך התעלה. בנוסף, תעלת ניקוז מונעת צורך בחיתוך אריחים לטובת השיפועים. חשוב לדעת שהסיפון בתעלה מונע מעבר ריחות. לתעלה ספיקה של 66 ליטר לדקה. וניתן להזמין ,תעלה בכל אורך. כמו כן, להזמין תעלת ניקוז מרובעת או תעלת ניקוז במראה נסתר.

אנו מקווים שהתשובות לשאלות עזרו לכם בהחלטה איך לבחור מקלחונים נכון. בכל שאלה אחרת אנו זמינים עבורכם גם בטלפון 03-5574000. באולם התצוגה ברחוב השיקמה 21, אזור ובפייסבוק.