עיצוב בית יכול להיות דבר קשה לביצוע גם עם התקציב הטוב ביותר. העובדה שבמקרה אין לכם הרבה כסף שוכב בצד לא אמורה למנוע ממכם מטבח מקסים שתוכלו לעצב בעצמכם. המטבח הוא בכל זאת הלב של כל בית, ואתם תרצו שהחדר הזה יהיה כזה שמזמין את כולם לבוא, להתכנס ולהינות. חיפוי זכוכית למטבחים, רצפות למינציה, קצת צבע ואביזרים. סודות שאף פעם לא גילו לכם בעיצוב פנים והגיע הזמן שתדעו! טבעי שתרצו שהמטבח שלכם יהיה אטרקטיבי מכל שאר החדרים בבית. המטבח צריך להקרין חום וביתיות לכל הנכנסים.

צביעה

למען האמת, ישנם דברים רבים שתוכלו לעשות במטבח שלכם אשר ישפיעו מאוד על המראה הכללי. אם יש לכם טפט ישן הסירו אותו וצבעו את הקירות. יש כל מיני דברים נהדרים שאתם יכולים לעשות במטבח החל מגבס, שמשתלב בצורה מדהימה במטבח. ועד גימורים וטקסטורות מלאכותיות. הקירות במטבח הם הבד והעולם עומד כולו לרשותכם. רק זכרו לנסות לקשר את העיצוב שתבחרו לקירות, גם לרצפות ולארונות.

בנוסף לצביעת הקירות במטבח, כדאי לכם גם לשקול לצבוע את הארונות שלכם. בטח כמה לסתות פשוט נפלו על המקלדת עכשיו. איך אנחנו מעזים להציע דבר כזה. לצבוע ארונות עץ?? התשובה היא ממש פשוטה. זה הרבה יותר זול מאשר להחליף אותם. בכנות, כשזה מסתכם בעניין של בחירה. הבחירה הראשונה לא תהיה צבע, אבל בכל זאת. יש פעמים שצביעה היא אפשרות יותר מתאימה מלהישאר עם ארונות שאתם פשוט סולדים מהם. צביעת ארונות תשנה לגמרי את המראה הכללי של המטבח.

אביזרים

נמשיך הלאה, שינוי גדול נוסף שלא יהיה יקר לעשות במטבח הוא באביזרים. הפעולה הפשוטה של ​​החלפת ידיות הדלת והמגירות בארון המטבח יכולה לגרום למתיחת פנים כמעט מיידית. כאשר אלה משולבים עם ארונות צבועים בצבע חדש האפקט יהיה לא פחות ממדהים במקרים רבים. זה הדברים הקטנים שלעתים קרובות הם בעלי ההשפעה הגדולה ביותר. לכן זכרו זאת בעת תכנון עיצוב המטבח שלכם.

ריצוף ואריחים

רצפות המטבח הן שינוי נוסף וזול למדי שניתן לבצע. זכרו כי אינכם צריכים לרוקן את הכיס על מנת ליהנות משינויים עצומים במראה הרצפות שלכם. יש רצפות למינציה זולות למדי להתקנה כמו גם מגוון רחב של אריחי מדבקה שיכולים להביא לתוצאות מרשימות. עבור מעט מאוד מאמץ וללא כישורים מקצועיים תוכלו לחולל שינויים משמעותיים. כל מרצפה שתוכלו להתקין בעצמכם יחסכו כסף רב ויוכלו לחולל הבדל עצום במראה ובהנאה מהמטבח.

אולי המהפך הגדול מכולם בכל הנוגע לשינוי מראה המטבח שלכם הוא הדבקת נייר. הדבקת נייר מפלדת אל חלד על מכשירי המטבח שלכם בכדי להעניק להם מראה מיידי של נירוסטה. זוהי שיטה זולה מאוד לעדכון המראה הכללי של המטבח שלכם. תוך מספר דקות ובעלות נמוכה יותר מהחלפת המכשיר. עבור המשטחים שלכם חלופה זולה ומעניינת תהיה להדביק אריחי מדבקה מעל המשטחים הקיימים. ובכך לתת מראה אלגנטי ומבריק לחלל המטבח.

כפי שאתם יכולים לראות ישנם דרכים רבות בהן תוכלו לשפר ולהעצים את החום והנעימות שאתם רוצים שהמטבח שלכם ישדר מבלי לנפץ את קופת החזרזיר. חשוב מכך, עליכם לזכור כי לקיחת פרויקט אחד בכל פעם תאפשר לבצע את השינויים בזמן שלכם וכפי שכיסכם יאפשר זאת.

רצפות המטבח הן שינוי נוסף וזול למדי שניתן לבצע. זכרו כי אינכם צריכים לרוקן את הכיס על מנת ליהנות משינויים עצומים במראה הרצפות שלכם. יש רצפות למינציה זולות למדי להתקנה כמו גם מגוון רחב של אריחי מדבקה שיכולים להביא לתוצאות מרשימות עבור מעט מאוד מאמץ וללא כישורים מקצועיים. כל מרצפה שתוכלו להתקין בעצמכם יחסכו כסף רב ויוכלו לחולל הבדל עצום במראה ובהנאה מהמטבח.

חיפוי זכוכית למטבח

חיפוי זכוכית למטבחים, אתם אולי שואלים את עצמכם מה יכולה כבר זכוכית פשוטה לשנות במראה המטבח שלכם. אם כך, נשמח לחדש לכם שכיום מטבחי יוקרה משתמשים בעיקר בחומר הזה ליצירת אפקט אלגנטי וזוהר. לידיעתכם, חיפויי זכוכית למטבח הם עמידים לאורך זמן, חזקים, ובעלי מראה נקי ואלגנטי. כמו כן, חיפוי זכוכית למטבח קל מאוד לניקוי, אינו סופג והתחזוקה בו מאוד זולה. אין פלא שאנו רואים אותם יותר ויותר בתחום עיצוב הפנים במטבח וגם בחדר האמבטיה. והכי חשוב, ניתן להחליף חיפוי זכוכית לקיר מטבח בקלות ובמהירות ובכך לשנות לגמרי את העיצוב והמראה הכללי במטבח. הקליקו כאן ותראו דוגמאות לחיפויי זכוכית למטבח.

אולי המהפך הגדול מכולם בכל הנוגע לשינוי מראה המטבח הוא היכולת להדביק נייר PVC מפלדת אל חלד על מכשירי המטבח שלכם. בכדי להעניק להם מראה מיידי של נירוסטה. זוהי שיטה זולה מאוד לעדכון המראה הכללי של המטבח תוך מספר דקות ובעלות נמוכה יותר מהחלפת המכשיר. עבור משטחי העבודה שלכם חלופה זולה, מהירה, וקלה להחלפה של כולם יחד היא להדביק אריחים מעל המשטחים הקיימים שלכם.

כפי שאתם יכולים לראות ישנן דרכים רבות בהן תוכלו לשפר ולהעצים את החום והנעימות שאתם רוצים שהמטבח שלך ישדר מבלי לנפץ את קופת החזרזיר. חשוב מכך, עליכם לזכור כי לקיחת פרויקט אחד בכל פעם תאפשר לבצע את ההתאמות והשינויים בזמן שנוח לכם ובמחיר שווה לכל כיס. תתחדשו!