לפני שתתחילו לחשוב על קישוטים שתרצו להוסיף לחדר האמבטיה שלכם, עליכם לוודא שהוא במצב טוב. חשוב שתוודאו שאין נזילות, ושכל האבק נוקה. אינכם רוצים להתחיל את העיצוב מחדש של חדר האמבטיה, כדי למצוא נזילה ולאחר מכן לגלות שיש צורך לשפץ לחלוטין ולתקן את חדר האמבטיה. למרבה הצער, למרות שחדר הרחצה הוא אחד הקלים והפחות יקרים לעיצוב, הוא לרוב מוזנח ביותר. עבור רבים מאיתנו, עיצוב חדר האמבטיה מורכב מהחלפת וילון מקלחת ישן בחדש וזהו.
אבל אני מקווה, שבעזרת הטיפים המצוינים מטה, תוכלו ליצור מראה חדש ומזמין לחדר הרחצה שלכם.

טיפים לשיפוץ חדר האמבטיה כשהתקציב מוגבל.

  1. תוכלו להרחיב מאוד את החדר על ידי סילוק כל עץ כהה ועיצוב ישן של ארונות אמבטיה בחדר הרחצה. רק בשימוש מעט צבע בהיר והחלפת הידיות על הדלתות, תוכלו להרחיב ולתת מראה שונה לחלוטין לכל החלל.
  2. מדוע לא להכניס כמה צמחים לחדר הרחצה שלכם? על אחד כמה וכמה צמחים שאוהבים סביבה כזו.
  3. שימוש באור. צבעים בהירים ייצרו אשליה של חלל גדול גם בחללים הקטנים ביותר, שהם רוב חדרי האמבטיה כיום.
  4. החליפו את גופי התאורה, שכן סוג תאורה נכון יכול לחולל הבדל עצום בכל חדר אמבטיה.
  5. מדוע לא לשקול להחליף את הברזים באמבטיה ואת הכיורים. רק על ידי החלפת ברזי הרחצה הישנים שלכם, תתנו לחדר מראה שונה לחלוטין, וזאת דרך דיי זולה לעדכן עיצוב של חדר ישן.
  6. במקום לקנות וילון מקלחת חדש, מדוע לא לבחור להשתמש במקלחון לאמבטיה ? כמו מקלחון פינתי לדוגמה, מקלחון חזית או אמבטיון למקרה שיש לכם אמבטיה. מקלחונים כאלה (אמבטיונים) מגיעים במראה נקי שקוף או במגוון פרזולים בגימורים שונים. כמו כן ניתן גם למצוא מקלחונים מעוצבים עם ציפוי דיגיטלי וצריבות אמנותיות.
  7. קנו כמה נרות. לא רק שהם נאים למראה, אלא שהם גם מוסיפים מיד חום עיצובי לחדר (גם בזמן שהם לא מאירים את החלל). כמו כן, יש כל כך הרבה צבעים, צורות וגדלים של נרות, שלדעתי תתקשו לבחור בדיוק מה שאתם רוצים. אבל הכי טוב יהיה לקנות נרות שיתאימו לצבעים ולעיצוב הסופי של חדר האמבטיה שלכם. בנוסף, הוסיפו כמה סבונים ריחניים וחדר הרחצה שלכם יקבל עיצוב חמים ויוקרתי.

למעשה, מיד עם שימוש בטיפים לשיפוץ חדר האמבטיה המועילים האלה, חדר האמבטיה שלכם יראה רענן ומואר. לא רק זאת, כך תדעו כמה קל לעצב במחיר שווה לכל נפש. בקרוב תהיו מוכנים להתחיל לעצב חדר אחר בבית שלכם!