מקלחונים לאמבטיה כיום מיוצרים בכל כך הרבה דגמים, גדלים וגימורים. שאפשר בקלות ללכת לאיבוד במבחר העצום. חשוב ביותר להיות ממוקדי מטרה. זה לא אומר שאתם חייבים לדעת כבר עכשיו איזה מקלחון אתם צריכים לפני שאתם פונים לחנויות. אלא חשוב לדעת לאיזה יצרן דגמי מקלחונים אתם פונים.

יצרני דגמי מקלחונים לאמבטיה

אם אתם מחפשים מוצר יציב איכותי שישמר לאורך שנים. חשוב לפנות ליצרני דגמי מקלחונים הוותיקים בארץ. אלה שיש להם כבר שירות לקוחות טוב ואמין. יצרנים אלה שינו דגמים בעייתיים לאורך השנים, צברו ניסיון עם לקוחות ועם חומרי גלם להכנת המקלחונים. והמוצר הסופי מוכיח את זה.

אם התקציב שלכם מוגבל ואתם מחפשים את המקלחון הכי זול בשוק. דעו, שלפעמים המוצר הזול עלול לעלות לכם ביוקר. מחיר המקלחון לא מסתיים במוצר עצמו. ישנו מחיר גם להתקנת המקלחון. ואם המקלחון שקניתם נשבר ואין אחריות מהיצרן. תצטרכו לשאת בהוצאות הסרת המקלחון השבור ושוב תשלום על מקלחון חדש. וכמובן התקנתו.

מקלחון מעוצב

מקלחונים מעוצבים יכולים להיות שקופים לגמרי כשרק מסגרת המקלחון מגיעה בצבע מיוחד. מקלחון שחור, מקלחון עם גימור לבן או אפילו מקלחון מעוצב עם גימור זהב.

ניתן להזמין גם מקלחון עם צריבה אומנותית. כזאת שנראית כמו חלון מלא אדים כשקר מאוד בחוץ. את צריבות הזכוכית במקלחון ניתן לקבל באין ספור עיצובים ודוגמאות. משושנים, חיות, צורות גאומטריות ועוד. תוכלו לראות כאן שפע דוגמאות לבחירה. אל דאגה, לפני ייצור המקלחון תישלח אליכם סקיצה עם הדוגמא שבחרתם לאישור לפני הייצור.

פינתי

כל מקלחון פינתי צריך פינה! שתי קירות שמתחברות בנקודה אחת יוכלו להוות מיקום מושלם להרכבת מקלחונים פינתיים. אם יש אצלכם שלוש קירות שמחוברים זה לזה בצורת שאות “ח”. תצטרכו להתקין מקלחון חזית. מקלחון פינתי יכול להגיע במספר דגמים. דגמי מקלחונים פינתיים כמו: דלת ודופן קבועה, שתי דלתות, דלתות אקורדיון מתקפלות ועוד ועוד.

מקלחון 80 על 80

בעולם המקלחונים לאמבטיה, התחילו לייצר מקלחונים מוכנים מראש. ניתן למצוא הרבה מקלחונים כאלה בשוק. המטרה של היצרן היא אחת, ליצור כמות גדולה ולקצר את זמן ההמתנה למוצר הסופי. המטרה של בתי העסק אלה הם שיווקיים בלבד.

מקלחונים בהתאמה אישית הם הדבר הכי נכון שתצטרכו. כשמגיע מודד עד הבית ובודק במדויק את גודל הרחצה הרצוי לכם אישית. תוכלו לקבל את המקלחון שמתאים לכם בדיוק. ולא את המקלחון שיהיה קרוב מדי לאסלה, או קרוב מדיי לארון האמבטיה.

מקלחון אקורדיון

מקלחונים מתקפלים, או בשמם השני מקלחוני אקורדיון הם הפתרון האולטימטיבי לחדרי אמבטיה קטנטנים. חדרי רחצה כאלה, שהמקלחון צמוד מדי לאסלה או לארון המקלחת. או לשניהם גם יחד. דלת מקלחון מתקפלת תיתן נוחות מקסימלית למתרחץ.

דלת מקלחון

דלתות מקלחון הן נהדרות למקלחון חזיתי. כזה ששלוש קירות מחוברים זה לזה בצורת האות “ח”. ויש צורך רק בדלת מקלחון שתיצור את הצלע הרביעית של אזור הרחצה.

דלת מקלחון יכולה להגיע בגובה וברוחב שונים. רצוי להזמין מודד מקצועי עד הבית שיוכל למדוד את חלל הרחצה ולייעץ לגבי המקלחון הפרטי שלכם.

קיר זכוכית למקלחת

בחדרי רחצה גדולים נהוג היום להתקין מקלחון דופן קבועה. מאין קיר זכוכית קבוע שנותן מראה יוקרתי של ספא במלון חמישה כוכבים. מקלחון שכזה יכול להישמר שנים רבות מפני שלרוב אין שום מגע עם מקלחון והוא קבוע לקיר. אם חדר האמבטיה שלכם גדול התייעצו לגבי דופן קבועה במקלחת.

דלתות זכוכית מחירון

דלת זכוכית יכולה להגיע במבחר עצום של מידות רוחב וגובה. אם תוסיפו להן את הגימורים השונים, סוגי הידיות והעיצובים על דלתות המקלחון. תגיעו למבחר עצום של מקלחונים לאמבטיה. ולכן לכל יצרן יש את המחירון שלו. ובשיחת טלפון פשוטה תוכלו לקבל הערכת מחיר לדלת הזכוכית שבחרתם.

התקנת מקלחון מחיר

לרוב מחיר התקנת המקלחון הוא מחיר נפרד שיש לשלם למתקין המקלחון ביום ההתקנה. מחיר ההתקנה נע כיום בין כמה מאות שקלים, והוא תלוי בגודל ודגם המקלחון. בגלל שיש מבחר גדול של מקלחונים, רצוי ליצור קשר עם החברה ולשאול אותם לגבי מחיר למקלחון בגודל ובדגם שלכם.

מקווים שכעת יש לכם כיוון פחות או יותר איזה מקלחון אתם צריכים. או אפילו את זה שאתם בטוח לא צריכים. בכל שאלה אל תהססו לפנות אל המומחים. אנו זמינים עבורכם בטלפון 03-5574007, באולם התצוגה ברחוב השיקמה 21, אזור (פתוח גם בשישי) וגם במדיה החברתית.

להתראות