מקלחונים לאמבטיה כל התשובות לכל השאלות שתמיד רציתם לדעת ועדיין העזתם לשאול. וגם תשובות לשאלות שאפילו לא חשבתם עליהן 🙂 כאן תוכלו לקרוא רק אוסף קטן מהשאלות שהפנו אלינו לקוחותינו היקרים ב-40 שנות הניסיון שצברנו בייצור והתקנת מקלחונים בישראל ובאירופה. בכל שאלה אנא אל תהססו לפנות אלינו 03-5574000

מה המידה של אזור המקלחון שלי?

אנו במיטרני מייצרים במדויק את המקלחון על פי מידת הלקוח. בתיאום עם מודד, תוכלו לדעת במדויק את מידות המקלחון המתאים לכם וגם לקבל הצעת מחיר משתלמת. מחיר המדידה הינו סמלי בלבד ויתקזז ממחיר ההתקנה הסופית.

אנא צרו קשר עם שירות לקוחות לתיאום מדידה 03-5774000, שלוחה 1.

האם המקלחונים לאמבטיה אטומים לחלוטין?

לכשיגיע המתקין למדידה לדירה טרם קניית המקלחון, פרט לביצוע המדידה עצמה, המודד מוודא שמתקיימים התנאים להתקנה נכונה של המקלחון. כל המוצרים מבית מיטרני הינם באיכות גבוהה והתקנת המקלחונים לאמבטיה נעשית על ידי אנשי מקצוע מיומנים שעובדים שנים רבות בחברה.

יש לי חלל קטן למקלחת, האם אתם מספקים מקלחונים קטנים?

מיטרני מייצרת את המקלחונים בהתאמה אישית על פי מידת המקלחון המדויקת. אנו מייצרים כבר שנים מקלחונים בכל המידות, הגדלים והעיצובים. נשמח לייצר גם עבורך מקלחון בהתאמה אישית.

האם המקלחונים לאמבטיה בטוחים עבור ילדים?

מקלחונים מעוצבים מבית מיטרני מיוצרים מזכוכית מחוסמת בעלת תו תקן ישראלי. כאשר זכוכית מקלחון מחוסמת נשברת היא מתנפצת להמון חלקיקים קטנים אשר מסכנים פחות את המתרחץ במקרה של שבירה של זכוכית רגילה ללא חיסום. אנא ראו מטה הסבר נרחב מהי זכוכית מחוסמת.

מה זה מקלחון לאמבטיה עם זכוכית מחוסמת?

זכוכית מחוסמת הינה זכוכית שעוברת טיפול טרמי, באמצעות חימום בטמפרטורה מבוקרת וקירור מהיר. פעולה ההופכת את הזכוכית לקשה וחזקה פי ארבעה בהשוואה לזכוכית רגילה. בנוסף, כאשר זכוכית מחוסמת נשברת היא מתנפצת להמון חלקיקים קטנים. אשר אלה מסוכנים פחות משברים גדולים של זכוכית רגילה. אנו במיטרני צופים אל עתיד של עיצוב פרקטי ובטיחותי במקלחת. לצד היתרונות של זכוכית פיתחנו פתרון בלעדי למיגון הזכוכית. ציפוי בתהליך מיוחד, המתבצע ללא מגע יד, באמצעות מכונה ייחודית היחידה מסוגה בארץ. תהליך ההופך את הציפוי והזכוכית למקשה אחת ומונע פיזור חלקיקי הזכוכית בכל המרחב. הציפוי מתבצע בזכוכית חדשה בלבד.

זכוכית בטיחות מחוסמת, מסומנת על-פי הנדרש בתקן הישראלי, בחותמת שלא ניתנת להסרה.

חוץ ממקלחון שקוף, האם ישנם גם מקלחונים לאמבטיה עם עיצובים מיוחדים?

המקלחונים מיוצרים במפעל הבית שבשדרות. ניתן להוסיף לזכוכית ציפוי דיגיטלי, צריבות שבלונה או צריבה אומנותית בכל דלתות המקלחון או רק בחלקים מסוימים. הבחירה היא גדולה והאפשרויות הן רבות.

האם ניתן לנקות מקלחון לאמבטיה עם ציפוי דיגיטלי או צריבה ?

בהחלט. ניתן להשתמש בחומץ 5% או בלימון בכל דלתות המקלחון, גם כאלה שעברו ציפוי דיגיטלי או צריבה אומנותית.

האם ישנה סגירה הרמטית בבחירת מקלחון פינתי עם סגירה מעוגלת?

מקלחונים פינתיים מבית מיטרני מיוצרים בהתאמה אישית על פי מידות שנלקחו בבית הלקוח. המקלחונים מיוצרים באיכות גבוהה, במיגון מקסימלי והקפדה על סגירה מגנטית מפני נזילות.

האם ניתן להוסיף עיצוב בקיר במקלחון, ולא בדלתות הזכוכית?

חוץ ממקלחונים במיטרני מייצרים גם חיפויי זכוכית למטבחים. חיפויים שמשתלבים באופן הרמוני עם כל לוחות הקרמיקה בחדר המקלחת. לחצו כאן וקבלו הצצה קטנה בחיפויי הזכוכית שלנו, חיפויי זכוכית יכול בהחלט לשדרג את חדר המקלחת שלכם.

האם יש פחות מקום במקלחונים לאמבטיה קשתיים/ מעוגלים?

כן, כאשר בוחרים במקלחון מעוגל במקום במקלחון מרובע ישנו מרווח קטן שמצטמצם באזור המקלחת. באולם התצוגה שלנו תוכלי לקבל ייעוץ פרטני לגבי אזור הרחצה הפרטי שלכם. אנא צרו קשר לייעוץ ללא עלות 03-5774000.

האם ישנם מקלחונים קבועים ללא דלתות?

בהחלט. במיטרני מייצרים גם מקלחונים עם דופן קבועה בכל גודל ובכל מידה, עם ציפוי דיגיטלי, צריבה אומנותית או זכוכית שקופה קלאסית. תנו הצצה במקלחונים עם הדופן הקבועה שלנו והתרשמו.

האם אתם מייצרים מקלחונים עם עיצובים שמסתירים את המתקלח?

ניתן להוסיף לכל דלתות המקלחון, או לחלקים ממנו צריבה שיוצרת מעטה שמסתיר את המתקלח ומוסיפה עיצוב אלגנטי שמשדרג לחלוטין את חדר הרחצה. או בשמו האחר, מקלחון מעוצב.

מהן הוראות ניקוי המקלחון?

המקלחון מורכב מזכוכית ופרופילים אלומיניום. תופעה שכיחה היא הצטברות אבנית אותה יש לנקות לעיתים תקופות. הפרופילים עוברים תהליך של ציפוי לכן יש להיזהר מלחשוף אותם לחומרים העלולים לגרום לצריבה או לכתמים בציפוי.

+ למניעת הצטברות אבנית יש להוריד בעזרת מגב את שאריות המים לאחר כל שימוש במקלחת.
+ מומלץ אחת לשבוע לנקות את המקלחון במטלית עם חומר לניקוי חלונות או עם מים וסבון. לאחר הניקוי יש לייבש מיד במטלית יבשה.
להסרת אבנית ולשמירה על הברק מומלץ אחת לחודש לנקות עם מטלית טבולה בחומץ סינטטי 5% או לשפשף עם חצי לימון ללא חרצנים,+ לשטוף היטב במים ולייבש – במקרה של אבנית קשה יש לחזור על הטיפול מספר פעמים.
+ לכלוך קשה על הפרופילים ניתן לנקות עם חומר אלכוהולי (כוהל או אלכוהול 70%)
+ אין להשתמש בברזלית או סקוטשברייט העלולים לגרום לשריטות.
+ עובש במקלחת, בצידי המקלחון או על חלקי הפלסטיק והמגבים ניתן להסיר עם אקונומיקה, להמתין מספר דקות ולשטוף היטב במים.
+ באזורים בהם המים קשים, מומלץ להתקין פילטר בכניסת המים לבית או לנקות את המקלחון עם חומץ אחת לשבוע באופן קבוע.

מה הדרך הטובה ביותר לטפל באבנית במקלחון?

הדרך הטובה ביותר לטפל בפגעי אבנית על זכוכית המקלחון והיווצרות עובש על חיבורי הסיליקון, היא למנוע אותם מלכתחילה, וזאת על ידי תחזוקה קבועה:
בסיום הרחצה העבירו מגב ידני על זכוכית המקלחון וסלקו את טיפות המים שנותרו או נגבו את המקלחון במטלית רכה.
לידיעתכם, במיטרני מספקים ציפוי אנטי-קאלק למקלחונים שמונעים היווצרות אבנית וחוסכים זמן יקר.

מה הדרך הטובה ביותר לשמירה על המקלחון?

לאוורר ולייבש. חדר רחצה מאוורר יתייבש מהר והלחות לא תגרום להתפתחות עובש. אז פשוט פתחו את הדלת והחלונות כשסיימתם.

מקלחונים לאמבטיה תשובות נוספות יינתנו בברכה

גם בטלפון 03-557400 או באולם התצוגה ברחוב השיקמה 21, אזור