מקלחונים שחורים, ארונות אמבטיה תלויים הם רק רעיונות אחדים כאשר אנשים חושבים על ביצוע שינויים בביתם. בחדר אחד, בשני חדרים, או בחלל כולו, לרוב הם מדמיינים צבע. בדרך כלל אנשים בוחרים צבעים שהם אוהבים או כאלה של רהיטים אהובים. כשמחפשים רעיונות לעיצוב הבית, רעיון אחד שאולי מתעלמים ממנו הוא עיצוב בשני צבעי היסוד – שחור ולבן.

שחור ולבן, בשימוש בעיצוב, יוצר דרמה ורעננות. אומרים שכל חדר יכול להפיק תועלת באמצעות מגע של שחור. שחור הוא צבע המעגן ומבסס את  החדר. הוספת תחכום, שחור הוא בהחלט צבע שדורש תשומת לב. רעיונות לעיצוב הבית בשחור עשויים לכלול אביזרים כגון גופי תאורה, אבזור  או רהיטים. שחור מגדיר את מוקדי החדר. שחור הוא רק צבע אחד שבולט על פני כל שאר הצבעים ונותן הצהרה.

שימוש בשחור ולבן בעת ​​עיצוב הבית מספק אווירה נקייה, רעננה ואלגנטית. ניתן להוסיף את השילוב הזה לכל חדר בבית מה שהופך את אותו החדר לחלל מתוחכם. שחור ולבן משמשים לעתים קרובות בעיצוב הבית המודרני ולעתים קרובות משמשים להדגשה של צבעים אחרים בעיצוב כפרי צרפתי. זה אולי קשה לדמיין אבל יש הרבה רעיונות לקישוט הבית באמצעות שני הצבעים הבסיסיים הללו בלבד.

ריצוף בשחור לבן

הרצפה היא מקום מצוין להתחיל בעיצוב חלל. אריחי ויניל בשחור ולבן המונחים לסירוגין יוצרים דפוס דמקה יפה ומראה נקי ואלגנטי. שיש שחור בעיצוב הרצפה, מודגש על ידי חיפויי זכוכית לבנים רחבים, הוא עוד רעיון יפה לעיצוב הבית. אריחי קרמיקה לבנים עם שוליים שחורים או פשוט לצבוע את הרצפה בשחור או לבן ולהשתמש בשבלונות בצבע ההפוך לעיצוב. אלה עוד רעיונות נהדרים שתוכלו להשתמש בהם.

קירות לבנים, יש משהו יותר מושלם? צביעת הקירות בלבן או אפילו בצבע אוף-ווייט, תהווה רקע מושלם לאביזרים כמו יצירות אמנות ממוסגרות בשחור. שאתם יכולים לדמיין. מסגור חלונות שחורים אלגנטיים או תריס שחור על קיר לבן נקי בהחלט ייצרו הילה של תחכום. אולי שולחן מזכוכית עם עיטור ברזל שחור וכיסאות שחורים, אלה הם רעיונות נהדרים לעיצוב הבית בשחור ולבן.

מקלחונים שחורים, ארונות אמבטיה תלויים

חדר רחצה בשחור לבן, יתחיל כמובן בריצוף מתאים. חיפוי זכוכית בקיר למראה יוקרתי. ושילוב מקלחונים לאמבטיה בגימור שחור קלאסי או אפילו לבן. מקלחונים שחורים הם צו האפנה כעת, וכל מקלחון שלישי מעוטר בגימור כזה.

אל תשכחו לבחור ארון מקלחת בצבע שחור אחיד עם ניגוד לצבע הכיור בלבן בוהק. או אפילו כיור אמבטיה בצבע שחור וארון אמבטיה בצבע ניטרלי. ולמה לא לבחור בעצם בכיור לאמבטיה שהוא לבן בתוכו ושחור בחלקו החיצוני? תנו הצצה בכיור שחור לבן הזה לדוגמא (ליחצו על הקישור). ותחשבו על זה. באופן כללי כרגע ארונות אמבטיה תלוים הם שיא האפנה. לא רק בגלל שארונות אמבטיה תלויים מאפשרים ניקוי מהיר ויעיל של כל חלל הרחצה. הם גם נותנים את כל הטון בעיצוב של החלל.

חלומות בשחור ולבן

חדר שינה מעוצב בשחור ולבן יהיה נהדר וקל לעיצוב. מסגרת מיטה מברזל בשחור או לבן, מכוסה בשמיכת פסים בשחור לבן. בכיסוי הכרית, תוכלו להשתמש בשחור או לגמרי לבן ולהוסיף כריות זרוקות בצבע ההפוך. כיסא עור יפה בשחור או לבן בפינה בהחלט יתן דגש בחדר. ואז הקירות הלבנים עם יצירת אמנות אלגנטית, ממוסגרת בשחור תלויה מעליהם. זה בהחלט יוסיף לסגנון המודרני. רהיטים שחורים על רקע הקירות הלבנים והמחוספסים ייראו מאורגנים ומסודרים. הפכו את החדר לסופר מעוצב עם אביזרים כגון פמוטי בדיל או כסף, כדים או אגרטלים. אם אתם חושבים שהחדר צריך מעט צבע להשלמת המראה, אולי תוספת של כרית בצבע נועז כמו אדום או זהב, או כיסא בפינת החדר יספיק כדי להדגיש את החדר כולו.

רעיונות לעיצוב הבית תמצאו כמו חול על שפת הים. אבל חשוב למצוא אחד שיתאים לכם ולאלה שגרים אתכם בבית. זה נחמד לעשות משהו קיצוני ולא מהחומה, אבל זכור שאתה חייב להיות מסוגל לחיות עם זה לזמן מה.

תנו הצצה גם בפייסבוק, באינסטגרם ובשאר המדיה החברתית ותקבלו שפע רעיונות לעיצוב פנים בשחור ולבן.