קצת על המעצבת

עיצוב בית 170 מ”ר בדרום היה פרי יצירתה של המעצבת המוכשרת דקלה פנירי. המעצבת מתמחה בתכנון ועיצוב של בתי עסק, חללים מסחריים, משרדים ובתים פרטיים​. דקלה בוגרת מכללת אולטימה לעיצוב פנים ובוגרת סטודיו 6 לעיצוב חללים מסחריים. עם ניסיון של למעלה מעשור היא התמקצעה בעיקר בעיצוב פנים, עיצוב מטבחים, שרטוט ותכנון אדריכלי, ויעוץ עיצובי ללקוחות בנושא חיפויים וסניטריה. הסגנון העיצובי שלה הוא שילוב בין מודרני לכפרי והקו המוביל של עבודותיה הוא שילוב בין פונקציונאליות לעיצוב מוקפד ונקי​.

מעט על הפרויקט – עיצוב בית 170 מ”ר בדרום הארץ

הבית ברבדים של משפחה מהממת ואהובה – זוג עם שלושה ילדים מקסימים. הבקשה הייתה , יצירת בית חמים ומשפחתי ושמירה על קווים נקיים בסגנון מודרני. היה שיתוף פעולה פשוט מדהים עם הלקוחות. היה כל כך מהנה לעבוד איתם, ובעיקר לראות את התוצאה הסופית שהזכירה לי בעצם כמה אני אוהבת את מה שאני עושה.

.סוויטת הורים מיוחדת עם אחד מארונות אמבטיה הכי יפים שיש. חדר הרחצה כולו פתוח לחדר. עם מקלחון לאמבטיה ושירותים וקירות זכוכית. מקלחון חזית בגימור שחור בחדר. ובנוסף מקלחון פינתי במראה נקי בהתאמה אישית, בסוויטת ההורים עם צריבה חלבית במרכז המקלחון. ומתלה מגבת בצבע שחור.
בסלון תמונה מושלמת מטיראדור מעל קמין מודרני..

עיצוב: דקלה פנירי עיצוב פנים
צילום: Asaf Brenner
פרקט לכל הבית: MODY מודי
מטבח: תכלת מטבחים – מטבחים מעוצבים
ריהוט: רהיטי קיבוץ השלושה, ביתילי
תאורה: E.R Lighting
חיפויים וסניטריים: חרש
ארונות אמבטיה: יער פביו
מקלחונים / מקלחונים לאמבטיה: מיטרני
כיור אמבטיה : מיטרני
אקססוריז: Floralis פלורליס, יער HOME, TIRADOR טיראדור
שטיח: כרמל פלור דיזיין Carmel Floor Design

לייעוץ אנא פנו לדקלה:
052-5408091
diklapdesign@gmail.com
www.dikladesign.com