עיצוב דירת 7 חדרים של האדריכל הכישרוני יהב מרום. יהב הוא אדריכל, בוגר הפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים בטכניון בהצטיינות. עבד במשרדי אדריכלים בתכנון ועיצוב של מבנים צמודי קרקע, ומבני ציבור מורכבים.
ליהב משיכה אמיתית למינימליזם ומתרכז בעיקר בתכנון יעיל וניצול מקסימלי של החלל. תוך שמירה על קווים נקיים בעיצוב. יהב נעזר במודלים תלת מימדיים והדמיות. בכדי הציג את העבודה לפני הביצוע ושומר על איזון בין עיצוב ותקציב הלקוח.

נרגש לשתף תמונות לפרויקט שהסתיים זה מכבר, ומסיבות שונות הגענו לצלם אותו רק לאחרונה…
המשפחה פנתה אליי בשלב מוקדם מאוד לליווי תכנון לרכישת דירה חדשה. עקב כך התאפשר לנו לשנות את התכנון המקורי ולהתאימו במדויק לצרכיהם, עוד לפני הביצוע.

כמה מילים על פרויקט העיצוב דירת 7 חדרים


הדירה נמצאת בקומה הרביעית וכמו יתר הדירות בבנין, יחידה בקומה ובעלת ארבעה כיווני אויר.
התכנון כלל תיאום שינויי דיירים מול הקבלן והיועצים השונים. כמו כן, עיצוב דירת 7 חדרים הכולל תכנון כל פרטי הנגרות. הדירה ששטחה כ-170 מ”ר, תוכננה במקור כדירת 7 חדרים. ביטול אחד מהחדרים הפך את החלל הציבורי לרחב ופתוח הרבה יותר, ובמקביל קיצר את המסדרון הארוך המוביל לחדרי השינה. בנוסף, הסלון והמטבח החליפו מקומות, והמסדרון המפותל שתוכנן במקור, יושר ע”י שינויים בתכנון של חדרי השינה והחדרים הרטובים.
האלמנט הבולט ביותר בחלל הציבורי הוא “קוביית עץ” חמימה. שפאה אחת שלה עוטפת את הדופן הגבוהה במטבח, פאה שניה כוללת ארונות שירות סמויים כלפי פינת האוכל, ופאה שלישית מחביאה בתוכה את שרותי האורחים הממוקמים מול הכניסה לדירה. חיפויי זכוכית למטבח בצבע לבן עם הדפסה מבית מיטרני.

בחדר הרחצה מקלחון חזית במראה נקי, מקלחונים לאמבטיה בהתאמה אישית מדגמי מיטרני.
תודה, ללקוחות המקסימים שסמכו עליי, זרמו איתי, והיו פתוחים וקשובים מצד אחד, אבל דעתניים והחלטיים מצד שני. זכיתי. אוהב אתכם ומאחל

לכם הנאה מרובה בדירה המקסימה.


צלמת: שרון בוכבינדר
ריצופים וחיפויים: טופולסקי רצף
כלים סניטריים וברזים: אלוני – Alony
נגרות מטבח וכללית: קייזר רהיטים
ארונות קיר הזזה: KLOSS ארונות הזזה
מקלחונים וחיפוי זכוכית למטבחים: מיטרני
פינת אוכל: ZAGA – פינות אוכל
ספה: DAX רהיטים
וילונות: נסים שקלים – היכל השטיחים, ווילונות ופרקטים
תאורה: קרן אור תאורה Top Led חיפה – התאורה הכי יפה בעיר
שיש מטבח: אנצ’ה – anche טבעי שזה שיש
דלתות פנים וכניסה: Rav-Bariach l רב בריח
כסאות בר: רהיטי הפירמה

יהב זמין עבורכם וישמח ללוות אתכם בפרויקט האישי שלכם
פלאפון 050-7501890
yahav.marom@gmail.com
www.yahavmarom.com