נר דולק ליד מקלחון לאמבטיה, או חיפוי זכוכית למטבח קטלוג, הם רק עץ קטן ביער של רעיונות לעיצוב הבית בחורף. רוב האנשים מתחילים את תהליך עיצוב הבית לחורף בהרבה התלהבות אך התוצאה לעתים פחות מרגשת מהעיצוב הראשוני. מעט מדי אנשים מבינים שחג החנוכה הוא רק תחילת עונת החורף וכי בעוד קישוטי החג הם תוספת נחמדה. הם הופכים להיות תוספת דקורטיבית זמנית ברוב הבתים שנמשכת קצת יותר מכמה ימים. מה שמשאיר במקרים רבים עוד חודשים של חורף עם בית שאין בו טיפה עיצובית וחום.

ישנם דברים רבים הקשורים לחורף, אולם יותר מדי מהדברים הללו נסחפו לקטגוריה של חג החנוכה. והערכים שלהם כסימני היכר פשוטים של החורף נשכחו. או לגמרי נדחקו לעצם ההבחנה של עוד חנוכייה מונחת ליד החלון, או עוד ציור של סופגנייה שהילד הביא מהגן. חודשי החורף עבור חלקינו קרים. וכל דבר שמכניס תחושה של חום ועידוד לבית הוא לרוב רעיון מצוין כעיצוב בית חורפי.

חיות חורף

תאמינו או לא, חיות בתרדמת חורף עבור רבים מביאות לתחושת חורף. נסו להשתמש בדובים כנושא לעיצוב הבית. כדי לגרום לבית שלכם להרגיש קצת יותר נעים ומוכן טוב יותר ללילות הקרים של החורף. פלנל הוא בן לוויה נהדר לדובים המקסימים האלה. וניתן להשתמש בו בשמיכות, מצעים ווילונות על מנת להשלים את המראה בסטייל ובאלגנטיות. למעשה, אולי תרצו להוסיף גם כמה כריות פלנל כדי שתוכלו לנמנם לצד הדובים המתלטפים שמצאתם. אלה אביזרי עיצוב פנים די פופולריים לאחרונה, אז לא אמורה להיות לכם בעיה למצוא דוב או שניים. אלא אם כן אתם במקרה בשכונה שלי, כי כנראה כבר קניתי את כולם.

קמינים

אין מספיק מה לומר על היכולת של אש בוערת להוסיף חמימות וזוהר חורפי כמעט לכל חדר. זה באמת לא חורף אמיתי עבור רוב האנשים אלא אם כן בוערת אש יפה באח. החמימות היא הרבה יותר מסתם פיזית, היא גם מרגיעה ומנחמת את הנפש. כאשר צופים באש בוערת מול העיניים תוך כדי חימום הידיים והרגליים הקרות שלכם. התוספות הנחמדות האלה יכולות גם להוסיף נופך של רומנטיקה ללילות החורף שלכם. אז הקפידו לשמור גם שמיכות נעימות ונרות בקרבת מקום.

חיפויי זכוכית למטבח קטלוג

אם אין לכם תקציב לקמין. ניתן להשתמש גם באפקט האש בחיפוי זכוכית למטבחים, או בחיפוי זכוכית למקלחת. גם תמונה של להבת אש על חיפוי זכוכית למטבח קטלוג תוסיף לאווירה החמימה שאתם מחפשים בכל חדר שתבחרו. תנו הצצה כאן לקטלוג חיפויים עדכני.

נר לי

אם כבר מדברים על נרות. בדומה לאח הנרות מוסיפים עליזות חמה לחדרים שהם נוספים אליהם. ישנם ניחוחות מסוימים המושלמים לבעירת נרות בחורף, אך גם ניחוחות פחות מתאימים לרוב מתקבלים בברכה במהלך חודשי החורף. מכיוון שהם מספקים את הזוהר הרך שגורם לעולם להיראות הרבה יותר קטן וידידותי לאחר יום עבודה מפרך. זכרו זאת כאשר אתם קונים את האביזרים לעיצוב הבית בחורף. כמו גם את העובדה שניחוחות חשובים בעת יצירת אווירה, אז השתדלו לבחור את הניחוחות בהתאם לעונה.

נרות ליד מקלחונים או ספות

נרות עדיף לשים ליד כיור אמבטיה, ליד מקלחון או אמבטיון ליצירת אווירה של ספא. נר על מדף עץ בכניסה לבית או ליד הספה. באי מטבח ובכל מקום אחר שיהיה מספיק גבוה ורחוק מידיהם של הקטנטנים, אך בכל זאת שתוכלו ליהנות מניחוחותיהם.

כריות ושמיכות

השתמשו בכריות ושמיכות בעיצוב החורף שלכם כדי להוסיף שכבות של חמימות ונוחות. מדהים מה שהמוח יכול לעשות כהוא מצליח לשכנע אותך שחם לך כשאתה מוקף באביזרים שמשדרים חום. אם שמיכות וכריות שמציפות את הספות והכיסאות שלכם לא מצליחים לשכנע אתכם. תמיד יש את האפשרות פשוט לתת לגוף שלכם לשכנע את המוח. יש משהו מרגיע בנוחות והרכות הקרובה של הכריות והשמיכות. בין אם אנחנו במצב בריאותי מושלם ובין אם אנו מרגישים את הקור החורפי עד לעצמות.

אל תתנו לחגיגת החורף להסתיים כאשר הנר השמיני של חנוכה כבה. מצאו דרכים לשלב חמימות בסגנון עיצוב הבית שלכם שרק החורף יכול להכיל. חבקו את העונה בחיבה ובצחוק וכל הנכנס לביתכם יתחמם מהאווירה המקסימה שבפנים.

לעוד רעיונות לעיצוב הבית וחדר הרחצה חפשו גם בפייסבוק. והקליקו כאן כדי לראות חיפוי זכוכית למטבח קטלוג.