עיצוב הבית בסגנון ים עבור אלה שאוהבים את הים וכל מה שהוא מייצג, אין סגנון טוב יותר. הנושא עצמו מקסים לחלוטין ומתאים לבתים ולבעלי בתים שלא בהכרח מאוהבים במסתורין וברומנטיקה של הים הכחול העמוק. עם זאת, עבור אלה שאוהבים את רעיון של הפלגה אל השקיעה, זו בחירה מצוינת לעיצוב הבית.

ישנן דרכים רבות שבהן מוח יצירתי יכול לשלב סגנון ימי בתכניות עיצוב הבית. אחת מהדרכים הללו היא שימוש בחיתוך צבע הקיר. שימוש בצבע כחול כהה לחצי התחתון של הקירות שלכם, יחד עם גימור פס דקורטיבי (קרניזים) יכול להיות נהדר. על מנת לחקות את פנים העץ של כלי שייט קטנים. עיצוב זה מחקה את החלק הפנימי של סירת מפרש או סירת מנוע. זוהי תוספת מרשימה ומיוחדת שכן זו לא סגנון העיצוב הזול ביותר. עם זאת, התוצאות בהחלט מדהימות.

כחול ים

רעיון נהדר נוסף הוא להשתמש בגוון ימי של כחול עבור וילונות וחיפוי חלונות. ולהכין אותם מאותו סוג של חומרים שמהם עשויים כיסויי מפרש על סירת מפרש. אם אתם באמת שאפתנים, תוכלו לבחור לצבוע את הקירות בגוון הימי הזה של הכחול. ולבחור צבע אחר לווילונות או תריסי העץ במקום זאת. עם זאת, קירות לבנים מקובלים לחלוטין כשמדובר ביצירת המראה והתחושה של פנים הסירה.

חבלים

חבל הוא עוד כלי נהדר לשימוש כדי להפוך את הסגנון הימי לקצת יותר אותנטי. אתם יכולים לשזור חבל סביב מסגרות תמונה, פמוטים וכל מיני דברים אחרים כדי לשלב את החבל בחדר מבלי שהוא ייראה לא במקום. אם אתה באמת מחפשים ייחודיות, אתם יכולים אפילו לשרוך ערסל באיזו פינה נשכחת בחדר כדי להחזיק מעילים בחורף או רק כדי להוסיף לעיצוב.

שאר אביזרים

עוגנים, שעונים, ברומטרים וכמותם יוצרים אמנות נפלאה בחדר בסגנון העיצובי שבחרתם. תוספות נהדרות אחרות יכללו פריטים כמו צדפים, דגמי סירות ויצירות אמנות המתארות את הים. עבור רבים, זה המקום שבו אנחנו מרגישים הכי בבית, אנחנו שואבים את ההשראה שלנו, וממש מרגישים כאילו אנחנו באמת יכולים לתקשר עם “אמא טבע”.

חדר רחצה בסגנון ים

אף חדר או בית עם סגנון ימי אינו מושלם ללא מגדלור. כזה שידריך מלחים עייפים הביתה בסוף מסע ארוך. אל תזניחו את האביזר הזה בפרויקט וברכישות שלכם לעיצוב חדר הרחצה. אם אין לכם מושג איך לשלב את זה בעיצוב החדר. תוכלו לחפש אולי חיפויי זכוכית שיעטרו את המקלחון שלכם עם אותה דוגמה. או חיפויי קיר אחרים בצבעי כחול ים שמעטרים מקלחונים. לא רק מקלחונים לאמבטיה ראויים לתשומת לב. גם מגדלור קטן שמונח על קצה כיור רחצה יכול לתת את אותו האפקט.

האם דיברנו כבר על מראות? מראה עגולה, עם או ללא תאורה, כזו שתוכל להזכיר חלון של סירה תוסיף בהחלט לעיצוב הכללי. ותיתן קריצה לעיצוב המבוקש.

נושא ימי לעיצוב הבית הוא סגנון מצוין שהרבה משפחות בוחרים בו ומסיבות רבות. בסך הכל מפני שזה לא הסגנון היקר ביותר מבין סגנונות העיצוב אם כי הוא גם לא הכי זול. החדשות הטובות הן שיש מעט מאוד דרכים שבהן ניתן להשיג את המראה והאווירה שאתם מקווים להשיג. בהצלחה!