שדרוג כיור מטבח או עיצוב קירות הם רק חלק קטן מהשינויים שאתם יכולים לחולל בעיצוב הבית שלכם. סגנון העיצוב של התקופה שהייתה פעם הוא כזה שמביא לידי ביטוי את כל מרכיבי הטבע. מתכות, חימר, אבן, עץ ואינספור אלמנטים אחרים משתלבים כדי ליצור אווירה ייחודית שהיא בעיקר חסרת גיל. זו המשמעות של העולם הישן במטבח המודרני. למרות המחשבה שזו אולי תהיה שיטה זולה לעיצוב האמת היא שכנראה יותר מכל חדר אחר בבית, סגנון עיצוב זה למטבח יכול לעלות די מהר. החדשות הטובות הן שהתוצאות בדרך כלל עוצרות נשימה כאשר עבודת העיצוב מסתיימת.

המטבח של הבית הוא לרוב מרכז המשפחה. זה החדר בו מכינים ולעיתים אוכלים ארוחות. זהו גם החדר שבו מתכנסות משפחות ודנות בתוכניות לערב ולאירועי היום. לעתים קרובות זה המקום שבו משלימים את שיעורי הבית ומכאובי הלב נעלמים בחצי ליטר גלידה. המטבח שלכם הוא החדר היחיד בבית שכנראה יחווה רגעים רגשיים יותר מכל חדר אחר בבית שלכם. מסיבה זו הגיוני לחלוטין שזה יהיה החדר המעוצב והיקר ביותר.

עיצוב קירות

כאשר מתחילים עם הקירות למטבח מהעולם של פעם, אולי כדאי לשקול גבס או גימור רך או מלאכותי שנראה כמו טיח על מנת להעניק לקירות המטבח שלכם מראה עתיק באמת. צהובים מיושנים וגוונים של זהב הם בחירה מצוינת עבור קירות אלה. מכיוון שהם ישתלבו יפה עם הדגשות הטרה קוטה והאבן שאמורות לפאר את שאר המטבח. כמו גם הכתמים הכהים שבעץ. כמובן שהקירות הם רק ההתחלה.

תאורה במראה של פעם

תרצו להבטיח שהתאורה לא תעמוד בניגוד לעיצוב הבית של העולם הישן שאתם משלבים. בכך שהיא מודרנית ומוארת מדי במראה. גופי תאורה ונברשות מברזל יצוק כמו גם פמוטים לקיר עם אור נמוך עושים עבודה נפלאה במטבח בסגנון העולם של פעם. זכרו שרבים מהרעיונות לעיצוב הבית בסגנון הזה יכולים לזלוג מהמטבח שלכם אל שאר חדרי הבית. או שניתן להשתמש ברעיונות אלה כדי לייחד את המטבח שלכם כמרכז החם של הבית. כך או כך מטבח כזה יעשה רושם אדיר.

שדרוג כיור מטבח

באם החלטתם על שדרוג המטבח לסגנון של פעם. החלפת כיורי מטבח לכיורי חרס, או אפילו לכיור מטבח כפרי. כיור כזה שחלקו הקדמי בולט ויוצא מן הארון יחולל מהפך בעיצוב הכללי. כיור מטבח לבן בסגנון שוקת (כן, כזה שסוסים שותים ממנו) יהיה המרכז של כל המטבח וימשוך את כל העיניים לכיוונו. תנו הצצה בכיור מטבח כפרי לדוגמא כדי להבין את הסגנון.

נרות לאווירה

ניתן להשתמש בנרות גם על מנת לשפר את העיצוב של המטבח שלכם. כמובן שנרות הם נגיעה נהדרת בכל חדר בבית מבחינתנו. הם יכולים לשמש ליצירת אווירה, להגדיר מצב רוח, או פשוט כדי להוסיף רמז עדין של ניחוח לאוויר. בנוסף לנרות, ענבים הם עוד תוספת נהדרת למטבח בסגנון העולם של פעם. מהיין ועד להנאה הפשוטה של ​​אכילת ענבים היישר מהגפן. הפירות הטעימים האלה הם כמעט חובה במטבח בעיצוב הזה. מדפי יין מברזל יצוק גדולים וקטנים הם תוספת נפוצה לרוב המטבחים מסוג זה. מתלים אלה עשויים לשמש להחזקת יין כמתוכנן או למטרות יצירתיות אחרות כגון החזקת מגבות מטבח או אמצעי יצירתי אחר למי שלא שותה יין.

כלי חרס

גם כלי חרס וטרה קוטה הם תוספות נפלאות במטבח מסוג זה. הם, כמו הטיח, הצבעים, העץ והאבן מוסיפים עוד מידה של חמימות לחלל שפשוט משדרת חום וקסם לכל מי שנכנס. השתמשו בכלי חרס כדי להחזיק אביזרי מטבח אחרים, קשיות, קיסמים, פירות וירקות שאינם דורשים קירור. השתמשו במגש כאדניות אמנות וטרה קוטה כדי להחזיק עשבי תיבול שגדלים לאורך אדן החלון.

במילים אחרות, תנו לדמיון שלכם להמריא בעת יצירת אווירת העולם הישן במטבח שלכם. אתה פשוט תהיו מופתעים לאיפה זה יקח אתכם.

צרו קשר לקבלת ייעוץ חינם מאולם התצוגה בטלפון 03-5574007 ברחוב השיקמה 21, אזור. באינסטגרם או בפייסבוק.