עיצוב חדרי סטודיו עם מקלחונים לאמבטיה שמראהם השקוף נותן תחושה של מרווח בכל החלל. הוא רק רעיון אחד מכל קיצורי הדרך ששמורים בעיקר לאדריכלים ומעצבים. עקבו אחר הטיפים שלנו וגלו כמה מקום עוד תוכלו למצוא בסטודיו הקטנטן שלכם.

עיצוב סטודיו קטן מציג אתגרים בנוגע למרחב. החדרים בדירות קטנות דורשים רעיונות וטיפים לגבי עיצוב להרחבת החלל. אך מה עושים כשכל החדרים בדירה מסתכמים בחדר אחד בלבד?  אם יש לכם תכניות לעצב את הסטודיו הקטן שלכם, ייתכן שיהיה צורך להתפשר מעט בגלל החלל הקטן כל כך. עם זאת, ישנן דרכים להשיג את הסגנון האידיאלי שלכם בעיצוב שבחרתם לסטודיו הקטן שלכם.

היפטרו מהעומס

הצעד הראשון בעיצוב סטודיו קטן או בעצם בעיצוב כל חלל קטן, הוא להיפטר מהעומס. מיינו את הדברים שלכם והיפטרו מכל רהיט מיותר או לא רצוי. זה יגרום אוטומטית לחלל שלכם להיראות גדול יותר. מצאו מקומות להסתיר דברים כמו מתחת למשטח השולחן או מאחורי דלתות סגורות. הקפדה שכל החפצים מאוחסנים בצורה מסודרת ומחוץ לעין תפתח את החלל. בזמן העברת חפצים ופינוי, ייתכן שתרצו לסדר מחדש את הרהיטים שלכם. ודאו שרהיטים גדולים אינם חוסמים מסדרונות  או כניסות לסטודיו. הניחו גם רהיטים גבוהים צמודים לקיר ולא בחלל פתוח. עיצוב סטודיו עוסק ביצירת חלל באזור שאין בו הרבה מקום, אז רכזו את כל המאמצים למצוא מקום. ופנו מה שלא צריך!

בחירת צבעים נכונה

בחירת צבע חשובה בעיצוב סטודיו קטנטן. על מנת ליצור אווירה פתוחה וגדולה יותר, כדאי להשתמש בצבעים בהירים וקרירים. צביעת הקירות שלכם בגוונים רכים של כחול או ירוק תספק תחושה פתוחה ואוורירית. כדאי גם לבחור צבעים בתוך אותה משפחת צבעים בעיצוב דירות קטנות. לא רק בבחירת צבעי קירות, אלא גם בבחירת בד לוילונות או ריפוד.

תנו לאור להיכנס

החדרים נראים גדולים יותר כשהם מוארים היטב. בעיצוב סטודיו קטן מאוד חשוב להבטיח לחדרים שפע של אור. התרחקו מווילונות כבדים או וילונות לחלונות שלכם. השתמשו בכיסוי חלונות קל יותר כדי לאפשר לאור להיכנס מבחוץ פנימה. כדי לספק שפע של אור בחדרים, התקינו מנורות, תאורת מסלול או תאורה שקועה. חללים קטנים זקוקים ליותר אור.

עיצוב סטודיו עם מקלחונים לאמבטיה

יש טריקים קטנים לעיצוב סטודיו קטן. שימוש בחומרים מחזירי אור הוא טריק אחד כדי לגרום לחדר להיראות גדול יותר. שימוש באריחי מראה או מראה גדולה על הקיר בהחלט יגרום לחדר להיראות גדול יותר. אולי אתם בכלל לא אוהבים קירות עם מראה אבל זו אולי בעצם פשרה אחת שתצטרכו לעשות. טריק נוסף הוא להשתמש בחומרים שקופים. זה יגרום למסתכל להסתכל רחוק יותר. רעיון זה יכול לשמש במקלחונים, שולחנות או אפילו כסאות. מקלחון פינתי, מקלחון חזית (או אפילו אמבטיון) בחלל הרחצה יכולים לתת רושם של מרווח וחלל גדול יותר. אל תהססו לבחון את האפשרות של מקלחונים מעוצבים מקרוב.

רהיטים גדולים עדיפים

בעת בחירת רהיטים לעיצוב סטודיו קטן, עדיף לבחור רהיטים גדולים. זה אולי נשמע מוזר אבל כמה רהיטים גדולים טובים בהרבה מכמה רהיטים קטנים. באמצעות מספר רהיטים, החלל יראה עמוס. בעוד שניים או מקסימום שלושה רהיטים גדולים יותר יאפשרו פתיחות רבה יותר בחדר. אם אתם מכסים את הרהיטים שלכם, הקפידו לבחור צבעים חלקים במקום הדפסים, משבצות או פסים. אם תרצו להוסיף משהו נוסף, השתמשו במרקם אבל גם בגוונים ניטרליים חלקים. בחירת צבעים חלקים וצבעים ניטרליים לכיסוי חלונות בהירים ונשפכים, כיסויי מיטה ומפות שולחן יספקו גם תחושה אוורירית.

לסיכום, קניית דירה קטנה כמו סטודיו יכולה להוות בעיה בעת העיצוב, אבל אם תעקבו אחר עצות והצעות לעיצוב שלנו, הבית שלכם יכול להיות נוח ולהרגיש הרבה יותר גדול ממה שהוא באמת. ועכשיו הגיע הזמן ליישם!

קבלו השראה לגבי עיצוב חללי רחצה עם מקלחונים לאמבטיה במראה נקי גם בפייסבוק.