בעלי בתים רבים משתמשים בקטלוג מקלחונים ובקטלוגים לעיצוב הבית כדי להזמין פריטים ולבצע שיפורים בביתם או כדי לקבל רעיונות לעיצוב הבית. קטלוג מקלחונים לאמבטיה מספק בדרך כלל תמונות של חדרי רחצה שלמים. ישנה אפשרות לרכוש כל אחד מהפריטים או את כל הפריטים ששימשו ליצירת החדר. עבור מי שמעוניינים לעצב את חדר הרחצה, הקטלוגים הללו הם משאבים נהדרים לטיפים לעיצוב חדרי הרחצה שלהם. ובמידה ומראה החדר בשלמותו מתאים להם, ניתן לקנות את כל מה שמופיע בקטלוג חדר הרחצה כדי ליצור את אותו החדר בדיוק בבית שלהם.

קטלוג מקלחונים

קטלוגים של מקלחונים זמינים בדרך כלל אצל אולמות התצוגה של היצרנים הגדולים. ניתן למצוא אותם לעתים קרובות גם בחנויות המשווקים המורשים של אותם היצרנים. חנויות אלו מספקות ללקוחות את האפשרות לבקר בחנות כדי לרכוש סחורה, חלקן גם יספקו שירות עד בית הלקוח ולאחרות יש קטלוגים מקוונים לעיצוב הבית אשר זמינים לרכישה לרווחת הלקוח. פרסומים אלה מפתים אנשים לבקר בחנויות בתקווה שאלה יבצעו רכישה. חנויות רבות שולחות קטלוגים לעיצוב הבית שלהם ללקוח באמצעות הדואר. בקטלוגים האלה ניתן מידע לגבי מיקום ומספרי הטלפון של החנויות שלהם.

אנשים יכולים לקבל תמונה מוחשית של איך החלל שלהם יכול להיראות על ידי התבוננות בתמונות המופיעות בקטלוגים של חדרי הרחצה. ספרים אלו מספקים שעות של הנאה לאנשים המוקסמים מטרנדים חדשים בעיצוב הבית. קטלוגים לעיצוב הבית מספקים דוגמאות של צבעים חדשים ואביזרים חדשים, ומציעים לאנשים הזדמנות להישאר בקשר עם צו האפנה ולחקור אפשרויות חדשות לעיצוב עבור החלל שלהם.

עיצוב חדרי רחצה עם מקלחון מתחלק בדרך כלל לקטגוריות שונות לגבי מודל. חלק מהמודלים הללו הם: מקלחון פינתי, מקלחון חזית, אמבטיון ומקלחון דופן קבועה. לכל אחד מהנושאים הללו יהיה חלק נפרד בקטלוג של המקלחונים. חלקים אלה מתמקדים בעיקר בגימור מקלחון מעוצב בצבעים, בסגנון הידיות ואביזרים הקשורים למקלחון לאמבטיה. אם בעלי הבית מעוניינים לשנות את הסגנון בביתם, דפדוף בקטלוג של מקלחונים מעוצבים יספק מידע שימושי והזדמנות לרכוש פריטים שיעזרו לשנות את העיצוב של חדר הרחצה שלהם.

קטלוג ארונות אמבטיה

אל תדלגו על החלק המיועד לארונות אמבטיה. ארונות אמבטיה תלויים הם המילה האחרונה בעיצוב חדרי הרחצה. אך שימו לב שהרבה קטלוגים מספקים גם רעיונות לעיצוב חיפוי הקיר שמעטר את הארון אמבטיה. תצוגה של חיפוי זכוכית מרהיבה תיתן השראה להמון עיצובים אפשריים בחדר הרחצה שלכם.

קטלוג מטבחים

כל זאת גם נכון לעיצוב חדרים אחרים בבית, כמו המטבח למשל. קטלוגים מקוונים לעתים קרובות יתנו תמונות נהדרות של כיורי מטבח. גם פה לרוב תהיה חלוקה של הקטלוגים על פי סוגי הכיורים: כיור סיליגרניט, כיור נירוסטה, כיור חרס וכו’.  ובנוסף גם אפשרויות של חיפויי זכוכית שלא חלמתם עליהם. שיטוט בתמונות ייתן לכם המון השראה ובעיקר ייתן לכם את התמונה הכללית איך החלל יראה בסופה של העבודה.

קטלוגים מקוונים

קטלוגים מקוונים לעיצוב הבית מספקים לאנשים הזדמנות טובה עוד יותר להסתכל על מוצרים זמינים. האינטרנט, עם היכולות שלו בהחלט יכול לספק תמונות באיכות גבוהה. ובנוסף, אדם יוכל לקבל תמונה ברורה יותר של הפריטים בקטלוג מקוון. לא רק שקטלוגים מקוונים לעיצוב יספקו תמונות טובות יותר, אלא שהם מאוד נוחים. קניות מקוונות תופסות מהירות כיום, במיוחד כיום בעידן הקורונה. יותר ויותר אנשים מנצלים את הנוחות המוצעת באמצעות קניות באינטרנט. מבלי לעזוב את הנוחות של הבית, אדם יכול לבלות שעות בגלישה מקוונת בקטלוגים של חדרי רחצה. אם הם מוצאים מוצר או קבוצת פריטים שהם רוצים לרכוש, הם יכולים לעשות זאת באינטרנט. עם כמעט כל אמצעי התשלום הקיימים כיום. אנשים יכולים להזמין את מה שהם צריכים מקטלוגים מקוונים.

אז אל תהססו, ובעיקר, אל תבזבזו את זמנכם בטיולים מיותרים. חפשו אותם אונליין! ואל תשכחו גם את האינסטגרם והפייסבוק.