שדרוג ועיצוב של דירת קבלן חדשה בנס ציונה שעוצבה מא’ ועד ת’ על ידי המעצב יעקב קונפורטי. שידרוג אדיר של כל החללים בדירה והתאמה מושלמת לצרכיי הדיירים.

קצת על המעצב

מעצב הפנים יעקב קונפורטי הקים את הסטודיו לעיצוב פנים למעלה מ-20 שנה מתוך אהבה עזה לעיצוב פנים ולתכנון. ההתמחות בשנים האלה היתה בעיקר בעיצוב ותכנון וילות, דירות פרטיות, משרדים, מסעדות ובתי קפה, מלונות בוטיק ועסקים מסחריים.
העיצוב מתחיל מסגנון ממודרני עד כפרי, תוך דגש והתאמה לצרכיו ולרצונותיו של הלקוח בשילוב החזון והראיה האישית של המעצבים.
המעצבים בסטודיו מתלווים לכל תהליך בחירת החומרים והתאמתם לקונספט העיצובי, מייעצים בנושאים טכניים מתקדמים עד הפרט האחרון, בחירת טקסטיל וסטיילינג ודואגים לשמירת האיזון בין היופי לפרקטיקה בתכנון, תוך דגש על מקצועיות ואיכות.

על הפרוייקט – שדרוג ועיצוב דירת קבלן בנס ציונה

הדירה רחבה ומוארת והעיצוב תוכנן כך שהחלל המרכזי יישאר נקי, מודרני ולא עמוס. בחירת החומרים והאקססוריס נעשתה תוך התאמה מושלמת לרצונותיו של הלקוח ולסגנון הדירה. פריטי נגרות המורכבים והמיוחדים כמו קיר הטלוויזיה וחדר השינה עם תקרת העץ כמו בתוך תא מטוס. רשימת הספקים והיצרנים בהמשך הכתבה מראה כמה מאמץ נעשה ללקט את הפריטים השונים.

יצאנו ביחד עם הלקוח לבחירת כל החומרים, ריצוף וקרמיקה, בחירת תאורה -בוצעו שינויים בתכנון החשמל כך שיתאימו לצרכי הלקוח. תכנון חדרי מקלחת, רכישת ריהוט ואביזרים. רכישת מכשירי חשמל, תכנון מטבח, תכנון פריטי הנגרות, בחירת צבעים ובחירת וילונות. בכך הלבשנו את הבית והכנסנו בו אופי תוך שילוב אלמנטים בעלי חשיבות סנטימנטלית עבור הלקוח.

מקלחונים

במקלחת עם הקרמיקה השחורה. החדר קטן והיה חשוב לא להקטין אותו עוד יותר על ידי זכוכית חלבית או צריבה. זה מרחיב את המראה. במקלחת ילדים החדר גדול יותר, המקלחון נותן תחושת גודל והצריבה היא לבקשת הבת של הלקוח.

לאחר יותר מ-20 שנות עבודה, הניסיון ארוך השנים עם חברת מיטרני מול ענת הנהדרת משירות הלקוחות. שירות המדידה בבית הלקוח וההתקנת המקלחונים בבית הלקוח הוא באיכות ובמקצועיות. ולמרות האתגרים העיצוביים בכל דירה שעיצבתי, מיטרני בכל העבודות באופן גורף מנס ציונה, הרצליה, ירושלים וגוש עציון עיצבתי עם מקלחון לאמבטיה של מיטרני ללא עוררין. בעצתי נבחר מקלחון פינתי עם פרופיל ניקל לקיר לאיטום מקסימלי ומניעת נזילות. עם צריבה חלבית לאינטימיות מירבית.

חיפוי הזכוכית במטבח בא לתת השלמה מודרנית נקיה עם צבע מאחר וכל המטבח בגוון לבן בהיר. זכוכית תמיד מקפיצה את העיצוב.

קרדיט לשותפתי הבת שלי רותם ליהי רוז שעבדה איתי במשך כשבע שנים

עיצוב פנים: יעקב קונפורטי
צילום : אורי סיון
קבלן: חי גולדנברג
חיפויים: קרמיק דיפו
מיזוג אוויר: מיזוג אוויר מגה קור ירושלים
שיש: שיש ורונה
מטבח: מטבחי פז
אורי לאופר נגרות בע”מ
תאורה: קרני תכלת תאורה
וילונות: אורוגן וייס וילונות – ירושלים
חיפוי זכוכית לקיר מטבח: ד”ר זכוכית
אבי סופר
דלתות: פורטה דלתות
נטוצ’י
גליפס
אריק דיזיין
רהיטי אסף
פרזול – מרכז הידית והבורג ירושלים
בלורן
גיא פרידמן תאורה ועיצוב
שוורץ הום קולקשיין
נגריית ליאור שמר
קרניזים: שירן קרניזים
עיצוב הכסא והבר
מקלחונים: מיטרני מקלחונים לאמבטיה
זכוכיות ומראות: קרמר ירושלים
מערכות שמע וטלוויזיה: פיוצ’ר אודיו

לייעוץ אנא פנו למעצב הפנים יעקב קונפורטי:
050-8572758
conforti.designer@gmail.com
www.jrcstudio.wixsite.com/jrcstudio