שיפוץ בית בנס ציונה אשר מחבר בין מזרח למערב. שזור בהשראות שבטיות וצבעוניות חזקה, אל מול הרמוניה נעימה ועדינה בהשראות סקנדינביות. שופץ כולו באהבה גדולה ללקוחות שנכנסו עמוק בלב ואפשר למעצבת להגשים עבורם ועבור משפחתם את החזון שלה ואת הבית שכל כך רצתה.

קצת על המעצבת

מיכל וולפסון היא בעלת סטודיו לעיצוב והום סטיילינג שהוקם מתוך הרבה תשוקה, יצירתיות ואהבה ענקית לעיצוב ואומנות. הסטודיו מתמחה בהום סטיילינג ועיצוב ללקוחות פרטיים ועסקיים, השבחת נכסים וסטיילינג לצילומים.
התמחות של הסטודיו בחשיבה אחרת ומציאת פתרונות עיצוב יצירתיים, באמצעות צבע, צמחייה, שילוב של חומרים ואלמנטים עיצוביים שונים, עם דגש על הפריטים הקטנים, שייצרו בית עם סגנון ואופי ייחודי עם המון אווירה במראה נקי.

על הפרוייקט – שיפוץ בית בנס ציונה, 5 חדרים 120 מ”ר

תהליך השיפוץ של הבית בנס ציונה כלל את כל שלבי התכנון הרעיוני. הקונספט העיצובי, נגרות בהתאמה אישית, בחירת חומרים וימי קניות של ריהוט, צבע, טפטים, תאורה, וילונות, שטיחים, אומנות, ספרים, ואבזור, עד הפרט האחרון, כל זאת בארבעה חודשים אינטנסיביים, מלאים בכיף וסיפוק עצום.
לכל החללים הוקדשה תשומת לב, בדגש על מינונים נכונים, במטרה להשרות רוך, עדינות ושפה עיצובית זהה, אשר מחברת בין שני העולמות השונים.
חשוב היה לי שלכל חלל יהיה את האופי שלו. את המשהו האחר הזה ,שמתאים בדיוק לאותו החלל. מה שבא לידי ביטוי בשפה עיצובית מוגדרת בכל אחד מהפרויקטים. כל פרויקט מתחיל בתהליך משותף, אישי ומדויק עם הלקוח. לכל לקוח יש את רצונות, צרכים וחלומות שונים. בצמוד לצרכי הלקוח אני נותנת מענה לאורך כל התהליך עם דגש לדקויות הקטנות ועד הפרט האחרון.

שלבי התכנון

תהליך השיפוץ של הבית בנס ציונה כלל את כל שלבי התכנון הרעיוני. הקונספט העיצובי, נגרות בהתאמה אישית, בחירת חומרים וימי קניות של ריהוט, צבע, טפטים, תאורה, וילונות, מקלחונים לאמבטיה, שטיחים, אומנות, ספרים, ואבזור, עד הפרט האחרון, כל זאת בארבעה חודשים אינטנסיביים, מלאים בכיף וסיפוק עצום.
לכל החללים הוקדשה תשומת לב, בדגש על מינונים נכונים, במטרה להשרות רוך, עדינות ושפה עיצובית זהה, אשר מחברת בין שני העולמות השונים.
חשוב היה לי שלכל חלל יהיה את האופי שלו. את המשהו האחר הזה ,שמתאים בדיוק לאותו החלל. מה שבא לידי ביטוי בשפה עיצובית מוגדרת בכל אחד מהפרויקטים. כל פרויקט מתחיל בתהליך משותף, אישי ומדויק עם הלקוח. לכל לקוח יש את הצרכים, וחלומות אחרים ואני נותנת מענה לאורך כל התהליך, בצמוד לצרכי הלקוח, עם דגש לדקויות הקטנות ועד הפרט האחרון.

יחד עם הלקוחות עברתי תהליך מלא בהנאה, יצירה והשראה, לאורך כל הדרך, אשר גרם לי להבין שוב כמה אני נשאבת ומתאהבת כל פעם מחדש באופן מוחלט בכל בית ובאנשים שגרים בו.

לייעוץ אנא פנו למעצבת הפנים:
מיכל וולפסון 052-2427658
MichaliWolfson@gmail.com
www.michalwolfson.co.il

עיצוב פנים: מיכל וולפסון
נגרות: מטבחים וחדרי שינה חוסני
מטבח: MY KITCHEN
ריצוף, קרמיקה וחיפויים: חזי בנק
שיש: שיש אוהד
כיורי לאמבטיה: מיטרני
גינון חוץ: נמרוד עורף i-Garden
תאורה: שקע ותקע תאורה Light In – Light Up Your Imagination • לייט אין – מאירים את הדימיון Luce lighting – לוצ’ה תאורה
וילונות: Orit Traub Efrat Bat-el Cohen
ריהוט: Tollman’s Dot – טולמנ’ס דוט , Natuzzi ID Design אייטמס גלרי
אבזור: Tema Shop Pas Normal Tollman’s Dot Gali Livneh the.pampas נעמי ים סוף סטימצקי TIRADOR טיראדור השטיח האדום – שטיחים ישירות מהיבואן סטודיו דפני
חדרי ילדים: Pieces • פיסז Kita Kids קיטה קידס עיצוב חדרי ילדים Living Home Fashion