אגניות תעלות ואביזרים

תעלות ניקוז ואגניות לפי מידה וע”פ דרישות התקן הישראלי, מיוצרות בישראל פרי פיתוח מיטרני. בתעלות הניקוז היתרון הבולט הוא בריצוף הקל, ללא צורך בשיפועים בצדדים או חיתוכים מיותרים באריחים גדולים.
Harmony • Invisible • Tile

 • תעלת ניקוז במראה אחיד Harmony

  תעלת ניקוז במראה אחיד Harmony

  תעלה עם מכסה דו-כיווני מתאים לריצוף במראה אחיד. תעלת ניקוז לפי מידה ועל-פי דרישות התקן הישראלי, מיוצרת בישראל פרי פיתוח מיטרני. התעלה תוכננה והותאמה בגובה מינימלי לפי התקן הנהוג בישראל. לתעלה יכולת קיבולת נוזלים גבוהה וזרימת המים לאורך התעלה נעשה באופן יעיל ומהיר.
 • תעלת ניקוז במראה נסתר Invisible

  תעלת ניקוז במראה נסתר Invisible

  תעלה דקה השומרת על ויזואליות נקייה ומראה בלתי נראה. תעלת ניקוז לפי מידה ועל-פי דרישות התקן הישראלי, מיוצרת בישראל פרי פיתוח מיטרני, תוכננה והותאמה בגובה מינימלי לפי התקן הנהוג בישראל. לתעלה יכולת קיבולת נוזלים גבוהה וזרימת המים לאורך התעלה נעשה באופן יעיל ומהיר.
 • תעלת ניקוז מרובעת Tile Drain

  תעלת ניקוז מרובעת Tile Drain

  אביזר ניקוז מרובע. הקונספט המושלם בעיצוב המיוחד מיני קאנל המחליף את הרשת העגולה המסורתית.
 • אגנית שטוחה עם תעלת ניקוז Canal SP

  אגנית שטוחה עם תעלת ניקוז Canal SP

  קולקציה חדשה של אגנית שטוחה עם תעלת ניקוז מובנית. המכלול של עיצוב, מחשבה, דייקנות ואיכות החומר, עם המגע המשיי, מאפשר הגשה של קולקציה המשלבת עיצוב עדכני עם מראה קלאסי ונקי. האגנית מיוצרת מטיטן-קוורץ, חומר הומוגני אחיד העשוי ממינרלים בשכבה אחידה ללא ציפוי או גלזורה, חומר חזק בעל כושר שחיקה רב עם שטח פנים אחיד נגד החלקה החומר ניתן לחידוש גם לאחר שנים רבות של שימוש. תיתכן סטייה של עד ,Anti-Slip 1% במידה של האגנית בפועל. קיים בלבן או בפרגמון. תעלת ניקוז בעלת קיבולת נוזלים גבוהה, מאפשרת זרימת מים מהירה. מכלול התעלה כולל סיפון העומד בדרישות התקן הישראלי. ניתן להזמין אגנית מרובעת או מלבנית משולבת תעלה לפי המידות בטבלה. ההתקנה תיעשה על-ידי אינסטלטור מוסמך ובאחריות הלקוח.
 • אגנית טיטן קוורץ שטוחה Noa

  אגנית טיטן קוורץ שטוחה Noa

  אגנית טיטן קוורץ שטוחה הניתנת להתקנה בגובה הריצוף או על ריצוף קיים,

שינוי גודל פונט
ניגודיות