ארונות אמבטיה ומראות

Yes.. It's Only Aluminium and Glass

מיטרני ארונות אמבטיה ומראות באיכות שלא הכרתם. השאיפה של כל אחד מאיתנו היא ליצור סביבה נעימה ורגועה. זאת ועוד כיום בין זירות העיצוב המרכזיות בחדרי המקלחת נמנים חומרים רבים. בין היתר: אריחי קרמיקה, אריחי דקור, גופי תאורה, מלאכת נגרות, התאמת סוגי חומר. בנוסף בחירת סוגי ציפוי וגוון תוך שילוב כל החומרים ליצירה אחת. כל אלה פותחים בפנינו מימד עיצוב חדש המשרת את צרכינו בצורה מהיום סדרת ארונות-האמבט של מיטרני מודפסת ברזולוציה גבוהה מהווים שילוב XC מקסימאלית. בנוסף, שילדת ארון מקלחת מאלומיניום עם מעטפת זכוכית יוקרתית נדיר. שילוב בין טכנולוגיה פורצת דרך לבין עיצוב בקווים נקיים ומעוררי השראה.

המבחר הגדול ביותר של ארונות האמבטיה מאפשר לכל אחד לבחור את המוצר המותאם לו באופן אישי. וכמובן לשלב דלתות, מגירות, מדפים, זכוכית תואמת בקירות הפנימיים של המקלחת. כמו כן באריחי דקור מזכוכית, מראה עם תאורה, מראה עם מפשיר אדים. ולבסוף גם התאמה שלכל היצירה בהדפסה דיגיטלית לבחירה עם כיסוי אפוקסי בתנור לשמירה על איכות, גימור וחוזקה הדפסה. בנוסף, כל החומרים מותאמים לחדרי הרחצה, עמידים בסביבה עם לחות גבוהה והופכים כל שהייה בחדר לחוויה בפני עצמה.

אנו משקיעים ללא פשרות את מירב המאמצים לחדשנות בכל ארון מקלחת, לפיתוח טכנולוגי ולעיצוב עכשווי. כמו כן, למתן פתרונות ייחודיים, לרמת האיכות ולפרקטיות שבמוצרינו תוצרת כחול-לבן. לכן במיטרני ישנו צוות רחב של גרפיקאים ויועצים המלווים את הבחירה שלך. בנוסף, אנו זמינים באולם התצוגה וגם במדיה החברתית. צפו עכשיו בקטלוג ארונות אמבטיה ומראות של מיטרני!

שינוי גודל פונט
ניגודיות