מקלחונים לאמבטיה | מקלחון לאמבטיה

ב-40 השנים האחרונות אנו, בקבוצת מיטרני מייצרים עבורכם מקלחונים לאמבטיה מעוצבים, כל מקלחון לאמבטיה מעוצב ומיוצר בהתאמה אישית. דגמי מקלחונים: מקלחון פינתי, דופן קבועה, מקלחון חזיתי, אמבטיון. כמו כן אגניות, ומגוון אביזרים לאמבטיה המיוצרים בהתאמה אישית. בנוסף, הניסיון שצברנו עם השנים, הציב אותנו כחברה המובילה בהבנת צרכי הלקוחות. יישום צרכים אלו יחד עם השינויים האפנתיים והעיצוב המשתנה מתקופה לתקופה. כולם נתנו לנו את היכולת לחזות ולעצב את מוצרי המחר.

מיטרני צופה קדימה אל עתיד של עיצוב ומתן שירות איכותי ללא פשרות לעוד הרבה שנים קדימה. בתקווה לשרת גם אתכם בעתיד הקרוב.

מקלחונים מעוצבים מכל הסוגים

כאן תוכלו למצוא מקלחונים פינתיים, ומקלחון לאמבטיה דופן קבועה, מקלחונים חזית ואמבטיונים. בנוסף, תוכלו גם לראות מקלחונים לאמבטיה על פי סדרה שאהבתם או על פי סגנון מסוים: מקלחונים במראה נקי, מקלחון שחור וכו’.

.

מקלחונים לאמבטיה

גם מקלחונים מעוצבים במיטרני עוברים ציפוי למיגון זכוכית מחוסמת. זכוכית זו הינה זכוכית שעוברת טיפול טרמי, באמצעות חימום בטמפרטורה מבוקרת וקירור מהיר. פעולה זו הופכת את הזכוכית לחזקה וקשה פי ארבעה בהשוואה לזכוכית רגילה. בנוסף, כאשר זכוכית מחוסמת נשברת, היא מתנפצת להמון חלקיקים קטנים אשר מסוכנים פחות משברים גדולים של זכוכית רגילה שאינה מחוסמת.
אנו במיטרני צופים אל עתיד של עיצוב פרקטי ובטיחותי במקלחת. ולכן, לצד היתרונות של זכוכית פיתחנו פתרון בלעדי למיגון הזכוכית על ידי ציפוי בתהליך מיוחד. התהליך הזה מתבצע ללא מגע יד אדם, באמצעות מכונה ייחודית היחידה מסוגה בארץ. תהליך זה הופך את הציפוי והזכוכית למקשה אחת ומונע פיזור חלקיקי הזכוכית בכל המרחב. הציפוי מתבצע בזכוכית חדשה בלבד.
זכוכית בטיחותית מחוסמת זו, מסומנת על פי הנדרש בתקן הישראלי, בחותמת שלא ניתנת להסרה.

אנו מייצרים את כל המקלחונים לאמבטיה במפעל בארץ בשדרות. ונשמח להתאים מקלחון מעוצב לאמבטיה על פי המידה המדויקת שאתם צריכים. גלו עכשיו את דלת הזכוכית שלכם!

.

בכל שאלה לגבי מקלחון לאמבטיה

מיטרני זמינה עבורכם עכשיו בפייסבוק, בפינטרסט, ואפילו בלינקדאין. בנוסף, תוכלו ליצור קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ללא תשלום והצעות מחיר אטרקטיביות בטלפון 03-5574007. להתרשמות מכל המוצרים מבית מיטרני בקרו אותנו באולם התצוגה ברחוב השיקמה 21, אזור.