מקלחונים לאמבטיה

ב-40 השנים האחרונות אנו, בקבוצת מיטרני מייצרים: מקלחונים לאמבטיה: מקלחון פינתי, מקלחון חזיתי, אמבטיון. כמו כן אגניות, ומגוון אביזרים לאמבטיה המיוצרים בהתאמה אישית. בנוסף הניסיון שצברנו עם השנים, הציב אותנו כחברה המובילה בהבנת צרכי הלקוחות. כמו כן, יישום צרכים אלו יחד עם השינויים האפנתיים והעיצוב המשתנה מתקופה לתקופה. כל אלה נתנו לנו את היכולת לחזות ולעצב את מוצרי המחר. מיטרני צופה קדימה אל עתיד של עיצוב ומתן שירות איכותי ללא פשרות לעוד הרבה שנים קדימה. בתקווה לשרת גם אתכם בעתיד הקרוב.

מקלחון לאמבטיה מכל הסוגים

מקלחונים לאמבטיה

המקלחונים במיטרני עוברים ציפוי למיגון זכוכית מחוסמת. זכוכית זו הינה זכוכית שעוברת טיפול טרמי, באמצעות חימום בטמפרטורה מבוקרת וקירור מהיר. פעולה זו הופכת את הזכוכית לחזקה וקשה פי ארבעה בהשוואה לזכוכית רגילה. בנוסף, כאשר זכוכית מחוסמת נשברת, היא מתנפצת להמון חלקיקים קטנים אשר מסוכנים פחות משברים גדולים של זכוכית רגילה שאינה מחוסמת.
אנו במיטרני צופים אל עתיד של עיצוב פרקטי ובטיחותי במקלחת. לצד היתרונות של זכוכית פיתחנו פתרון בלעדי למיגון הזכוכית על ידי ציפוי בתהליך מיוחד, המתבצע ללא מגע יד אדם, באמצעות מכונה ייחודית היחידה מסוגה בארץ. תהליך זה הופך את הציפוי והזכוכית למקשה אחת ומונע פיזור חלקיקי הזכוכית בכל המרחב. הציפוי מתבצע בזכוכית חדשה בלבד.
זכוכית בטיחותית מחוסמת, מסומנת על פי הנדרש בתקן הישראלי, בחותמת שלא ניתנת להסרה

אנו מייצרים את כל המקלחונים לאמבטיה במפעל בארץ בשדרות ונשמח להתאים את המקלחון לאמבטיה על פי המידה המדויקת שאתם צריכים. גלו עכשיו את המקלחון שלכם!

.

נשמח לראותכם

 מיטרני זמינה עבורכם עכשיו בפייסבוק, בפינטרסט, ואפילו בלינקדאין. צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ללא תשלום והצעות מחיר אטרקטיביות בטלפון 03-5574007. להתרשמות מכל המוצרים מבית מיטרני בקרו אותנו באולם התצוגה ברחוב השיקמה 21, אזור.

שינוי גודל פונט
ניגודיות